PressPort logo
https://www.pressport.com/int/news/pressreleases/edhouse-p%C5%99edvedl-mobiln%C3%AD-platformu-ipfaces-na-lotus-symposiu-2011-12151
ad

EDHOUSE PŘEDVEDL MOBILNÍ PLATFORMU IPFACES NA LOTUS SYMPOSIU 2011

Press release July 7, 2011 IT

Společnost IBM každoročně pořádá celodenní sympózium pro své partnery a pozvané odborníky na téma IBM Lotus. Letošní červnové události, které se zúčastnilo více než 200 účastníků, dominoval motiv jak využít nástroje Lotus Domino ještě účelněji pro zjednodušení a zefektivnění komunikace.

Zlínská společnost Edhouse ve spolupráci se společností Cube Team, partnerem IBM, přišla s myšlenkou zpřístupnění aplikací na mobilní zařízení. Pavel Stržínek, ředitel Edhouse, prezentoval na akci mobilní framework iPFaces a jeho praktické propojení s aplikací Lotus Domino na různých mobilních platformách.

Framework iPFaces společnosti Edhouse je vývojová platforma pro manažerské mobilní aplikace s univerzálním využitím pro iPhone, iPad, Android, WindowsMobile, BlackBerry.

Díky propojení iPFaces a Lotus Domino mohou manažeři přistupovat k libovolným částem této groupware aplikace, mít k dispozici na mobilních telefonech a zařízeních důležitá data a formuláře, manažerská vyhodnocení nebo KPI analýzy. Mobilní Lotus Domino aplikace mohou sloužit ke sběru dat, zobrazování real-time manažerských přehledů a grafů, CRM informací, k potvrzování či schvalování důležitých firemních procesů. Využití této technologie umožňuje manažerům lépe se rozhodovat, mají-li důležité informace včas. Především však lze udělat tato rozhodnutí rychle, zajistit rychlou odezvu na klíčové procesy, ale i jejich zkrácení a optimalizaci.

Mobilní aplikace mají značný potenciál být silným marketingovým nástrojem společností i směrem ke koncovým zákazníkům. Lze je elegantně propojit se zákaznickými a komunitními portály, provádět rezervace, objednávání i placení služeb mobilem a podobně. Takové aplikace by měly vždy mít přidanou hodnotu pro koncového uživatele. Pak se mohou stát cenným zdrojem informací o chování a potřebách zákazníků a díky zpětné vazbě může společnost výrazně zlepšit kvalitu poskytovaných služeb. Zákazníci se budou rádi takovou aplikací chlubit, což posílí image každé společnosti.

Na závěr Lotus Symposia 2011 proběhlo slosování o iPad2, které společnosti Edhouse a Cube Team věnovaly do soutěže.

Contacts


Subjects


IT


ad